výuka · doučování · e-learning · kurzy
vzdělávání ve Vašem okolí i na webu
eduuu.CZ
učitelé, lektoři, školy, agentury, studijní materiály
klasická výuka, přes internet, v mobilu, pobytové kurzyInternetový portál eduuu.CZ je nejsnadnější cestou k nalezení optimální a kvalitní výuky, v dostupné lokalitě, za přiměřenou cenu. Na eduuu.CZ naleznete přehledně uspořádané všechny oblasti výuky, jednotlivé lektory i vzdělávací agentury a školy. Naleznete zde vyučování, doučování, kondice, krátkodobé i dlouhodobé kurzy, i klasickou výuku škol, výuku jednotlivců, v malých skupinách i ve velkých třídách.

Na eduuu.CZ se Vám nabízí výuka od zájmových kroužků a kurzů pro volný čas, přes doplnění klasické školní výuky až po úzce profesně zaměřené vyučování. Najdete tu výuku jazyků i autoškolu, přípravu na medicínu i doučování matematiky k maturitě, výuku kytary i zájmové kroužky pro předškoláky. Jsou tu kurzy v oblasti sportu, řemesel, i kurzy hubnutí a kosmetiky, nebo výuka asertivity.

Vedle výuky vedené lektory nebo učiteli tu hledejte i studijní materiály pro obor, který Vás zajímá. Tříděné internetové odkazy Vás navedou na studijní literaturu, e-learningové kurzy, video-tutoriály, nebo digitální učební materiály tzv. DUMy.

Pro lektory, učitele, agentury nebo školy portál eduuu.CZ nabízí zdarma registraci a možnost založit si profil - prezentaci svojí výuky. Ve svém profilu můžete uvést velké množství detailů o své výuce, podle kterých Vás zájemci vyhledají. Uvedení údajů je ovšem dobrovolné, jejich vyplnění závisí pouze na Vašem uvážení. Možnost prezentovat na eduuu.CZ není dále vázána jinými podmínkami. Poskytovatelé výuky nejsou obtěžováni reklamou, spamem ani jinými závazky.

Prezentace výuky je vždy spojena s konkrétním místem, kde výuka probíhá. Zájemci si tak mohou vybrat optimální lokalitu pro dojíždění. Na eduuu.CZ prezentují samozřejmě i ti, kdo nabízejí výuku po internetu - například přes Skype, nebo formou webinářů. Prezentovány mohou být i další formy distančního, nebo kombinovaného studia, případně různé formy e-learningu nebo blended-learningu.

Nabízená výuka je v rozsahu od běžných neakreditovaných douček, které si mohou poskytovat například studenti navzájem až po vysoce profesionální kurzy certifikovaných institucí s akreditací Ministerstva školství, nebo dalších ministerstev, nebo podle standardů NSK (Národní soustava kvalifikací).

Kurzy potom mohou být zakončeny certifikáty nebo osvědčeními s národní nebo mezinárodní platností, případně státními zkouškami.
          přihlášení     
  Domů
  Info
  Sitemap  
  Kontakty  
  Aktuality  
  Výuka  
  Vstup pro vyučující  
  Návrh odkazu  

(c) 2013-2014  ::0